Zespół

01/ 07

Władysław Białachowski

Absolwent Politechniki Warszawskiej. Wieloletni Rozjemca na Liście Ekspertów i Rozjemców SIDiR. Ma ponad 30-letnie doświadczenie w doradzaniu i realizacji inwestycji budowlanych w wielokulturowych zespołach w różnych krajach. Był doradcą ds inwestycji Emiratu Dubai w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Pełnił funkcję Inżyniera Kontraktu przy wielomilionowych inwestycjach infrastrukturalnych w kraju i za granicą, np. dla projektu Oczyszczalnia Ścieków dla Istambułu w Kucukcemece Prywatnie jest miłośnikiem tenisa, narciarstwa, wina, Toskanii, sztuki.

02/ 07

Aleksandra Białachowska

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego Pedagog, doradca zawodowy, trener grupowy, coach, public and internal relations. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w nadzorowaniu aministracji i finansów firmy. Posiada wieloletnie międzykulturowe doświadczenie zawodowe – Dubai Al Noor Center, International Women of Istanbul, International School of Istanbul. Prywatnie jest miłośniczką muzyki i sztuki, literatury, nart, nordic walking, slow-food, Toskanii

03/ 07

Adam Białachowski

04/ 07

Miron Klomfas

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jest wieloletnim Członkiem Zwyczajnym Stowarzyszenia Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców w Warszawie. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w doradzaniu i realizacji inwestycji budowlanych. Był prelegentem na wielu konferencjach, szkoleniach i seminariach z zakresu realizacji inwestycji infrastrukturalnych. Zarządza Spółką od 13 lat. Prywatnie jest zapalonym biegaczem, traithlonistą i narciarzem, miłośnikiem żeglarstwa.

05/ 07

Radosław Kozłowski

06/ 07

Szymon Baran

07/ 07

Jakub Białachowski

Były Wiceprezes SIDiR, członek FIDIC Risk and Liability Committee, członek FIDIC Young Professionals Steering Committee, rozjemca na liście Ekspertów I Rozjemców SIDiR. Wykształcony w dziedzinie zarządzania, w biznesie konsultingu inżynierskiego pracuje od ponad 17 lat. Specjalizuje się w zarządzaniu firmą, roszczeniami i kontraktami opartymi o warunki FIDIC. Promuje ideę sprawiedliwego podziału ryzyka między stronami kontraktu. Prelegent na wielu konferencjach, szkoleniach i seminariach z zakresu realizacji inwestycji infrastrukturalnych. Prywatnie miłośnik trekkingu, narciarstwa, żeglarstwa, slow-food, lifehacking.