Relacje inwestorskie

B-Act jest inżynierską firmą konsultingową z polskim kapitałem, posiadającą 30-letnie doświadczenie w zarządzaniu, doradztwie i nadzorze przy realizacji inwestycji budowlanych w Polsce, Ukrainie, Rumunii, krajach nadbałtyckich, Brazylii czy na Bliskim Wschodzie.

Spółka posiada doświadczenie w pełnieniu funkcji Inżyniera kontraktu oraz zapewnia kompleksową obsługę obejmującą reprezentowanie inwestora, doradztwo techniczne, ekonomiczno-finansowe, prawne oraz kontrolowanie przebiegu procesu inwestycyjnego przy zastosowaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych. Ponadto jest ekspertem w zakresie międzynarodowych warunków kontraktowych FIDIC (ang.: Federation Internationale des Ingenieurs-Conseils – Międzynarodowej Federacji Inżynierów Konsultantów). Spółka należy do związku ZOPI (Związek Ogólnopolskich Projektantów Inżynierów), SIDIR (Stowarzyszenie Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców) oraz do PZPB (Polski Związek Pracodawców Budownictwa).

B-Act to inżynierska firma konsultingowa z polskim kapitałem i bogatą historią. Zgodnie z hasłem przewodnim firmy „Skutecznie zarządzamy inwestycjami budowlanymi” misja B-Act to nie tylko budowanie – to wspieranie rozwoju, tworzenie trwałych wartości i inspirujących wzorców, które reprezentują nasze zaangażowanie w każdy projekt, jaki podejmujemy.

B-Act specjalizuje się w kilku obszarach konsultingu, a w szczególności w konsultingu inżynierskim. Do działań przedsiębiorstwa można zaliczyć: pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu, wykonywanie ekspertyz w zakresie technicznym, prawnym i ekonomicznym, tworzenie biznesplanów i studiów wykonalności, a także wykonawstwo inwestycji i przeprowadzanie szkoleń z zagadnień procesu inwestycyjnego.

Spółka zatrudnia lub współpracuje ze specjalistami z różnych obszarów tj. project management, zamówienia publiczne, administracja oraz inżynierów, ekonomistów i prawników.

Do celów strategicznych spółki należy zaliczyć rozwój przedsiębiorstwa na terenie kraju między innymi w zakresie transformacji energetycznej. Chcemy również kontynuować ekspansję międzynarodową, w szczególności na rynku ukraińskim ze względu na nieuniknioną potrzebę odbudowy kraju pogrążonego w działaniach wojennych oraz na Bliskim Wschodzie dzięki możliwemu uczestnictwu w programie Saudi Vision 2030 – największym projekcie budowlanym na świecie.

Kontakt dla inwestorów: relacjeinwestorskie@b-act.com.pl
Kontakt do Autoryzowanego Doradcy: INC S.A., ul. Abpa A. Baraniaka 6, 61-131 Poznań, e-mail: biuro@incsa.pl, telefon: 61 851 86 77
Kontakt do Animatora Akcji: Dom Maklerski BDM S.A., ul. Stojałowskiego 27, 43-300 Bielsko-Biała, e-mail: bdm@bdm.com.pl, telefon: 33 81 28 440
Wszystkich zainteresowanych bieżącą sytuacją w firmie zapraszamy na naszego Linkedin.